Stoldąb

Schody na beton Warszawa

Planując wykończenie swojego domu i aranżując jego wnętrze, powinniśmy zwrócić uwagę na wybór schodów. Schody dobrze zaprojektowane będą cieszyć oryginalną formą. Należy jednak pamiętać o tym by były bezpieczne. Jako oczywisty element każdego budynku wielopoziomowego schody są szczególnie narażone na intensywne użytkowanie oraz eksploatację.

Wykończenie schodów w domu powinno być dopasowane do jego charakteru. Odpowiednio dobrany materiał podkreśli klimat wnętrza, oraz sprawi, że schody będą nie tylko użytecznym ciągiem komunikacyjnym, ale staną się też główną ozdobą domu.

Wykonanie odpowiedniej konstrukcji betonowej, to połowa sukcesu do posiadania ładnych schodów, gdyż to ona jest fundamentem, który obłożymy drewnem.

Przy tym sposobie montażu mają Państwo największy wybór wykończenia i rodzajów schodów.

Schody na beton - rodzaje

Wyróżniamy trzy podstawowe rodzaje schodów na beton:

  • schody dywanowe,
  • schody klasyczne,
  • schody zabiegowe.

Drewniane schody na beton

Materiał przeznaczony na nie powinien być najwyższej jakości i odpowiednio sezonowany. Aby nadawały wnętrzom prestiżowego charakteru , warto wybrać do ich wykończenia materiały piękne i niezwykle trwałe.

Wszystko to w porównaniu z profesjonalnym montażem zapewni piękny wygląd, a przede wszystkim długoletnią trwałość.

Schody na beton - galeria

Drewniane schody na beton montowaliśmy między innymi w następujących miejscowościach: Warszawa (Bielany, Ursus, Ursynów, Wawer, Białołęka, Wilanów), Piaseczno, Izabelin, Michałowice, Łomianki, Babice Stare, Hornówek, Marki.

KONTAKT

Masz pytania? Napisz do nas!

Stoldąb Usługi Stolarskie Grzegorz Papis

ul. Jeżynowa 10

08 - 080 Hornówek

biuro@stoldab-schody.pl

tel.: 501 120 502

Przeczytaj lub dodaj opinię:

kliknij tutaj Zostaw komentarz

Formularz kontaktowy