Stoldąb

O FIRMIE

Firma „Stoldąb” istnieje od 1998. W trakcie swojej działalności, kontynuuje wieloletnie tradycje rodzinne, łącząc doświadczenie z nowatorskim spojrzeniem młodszego pokolenia w dziedzinie stolarstwa. 

Od samego początku firma „Stoldąb” specjalizowała się w produkcji elementów sosnowych (głównie deski podłogowej, listwy i kantówki). Z biegiem czasu poszerzyła asortyment wprowadzając bardziej szlachetne gatunki drzew. Rozpoczęto produkcję i montaż schodów drewnianych- prostych, zabiegowych, na beton oraz konstrukcyjnych ( samonośnych). Obecnie do wykonywania schodów używamy surowca krajowego (głównie dąb i jesion) oraz egzotycznego (mahoń, merbau itp.), jak również łączymy je z elementami stali nierdzewnej czy szkła. Wykonujemy również schody z powierzonego materiału.

Za nami prawie 20 lat owocnej współpracy z różnymi klientami. Możemy pochwalić się realizacjami w zakresie projektowania i produkcji wyjątkowo solidnych, drewnianych schodów. Oferujemy nasze usługi, poparte specjalistyczną wiedzą, doświadczeniem i nieustającą pasją w produkcji schodów.

Staramy się nadążać za trendami mody i wzornictwem. Nie zapominamy przy tym o klasycznym uroku drewna. Naszą dewizą jest wysoka jakość i maksymalne zadowolenie klienta ze schodów, które wykonujemy specjalnie dla niego.

Serdecznie zapraszamy!

 

KONTAKT

Masz pytania? Napisz do nas!

Stoldąb Usługi Stolarskie Grzegorz Papis

ul. Jeżynowa 10

08 - 080 Hornówek

biuro@stoldab-schody.pl

tel.: 501 120 502

Przeczytaj lub dodaj opinię:

kliknij tutaj Zostaw komentarz

Formularz kontaktowy